قوانین و مقررات


قوانین و مقررات ثبت سفارش در وب سایت تولیدی مریخی
ثبت سفارش در وب سایت مریخی بر مبنای آئین نامه ها، قوانین و مقررات موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.
استفاده از خدمات وب سایت مریخی به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می گردد :
خدمات و محتویات این سامانه براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به وب سایت تولیدی مریخی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در وب سایت تولیدی مریخی جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید بایداز بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
وب سایت تولیدی مریخی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.
تمام ابزاری که در وب سایت تولیدی مریخی باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
وب سایت تولیدی مریخی هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.